incirlik üssü

Türkiye Alman Vekillerin İncirlik Üssü Ziyaretlerine İzin vermedi

Almanya'dan savunma komisyonu üyelerinden oluşan bir heyet,İncirlik Üssü'ndeki Alman askerlerini ziyaret etmek için Türkiye'den izin talebinde bulundu. Türkiye bu talebe olumsuz yanıt verdi.
tur kazası

Muğla’da Feci Kaza Tur Midibüs’ü Devrildi, ölü ve Yaralılar Var

İzmir Buca'dan günübirlik gezi için Marmaris'e giden midibüs rampa inişi direksiyon hakimiyetini kaybetti, virajı alamayarak bir al yola uçtu.Günü birlik yapılan tur, İzmir Buca'dan Marmaris yönüne doğru giderken keskin virajların olduğu bölgede aracın freni boşalmasıyla direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu alt yola uçtu.
facebook2

Facebook Hesaplarımız Neden Kapatılıyor

Son zamanlarda sık sık yaşadığımız sorunlardan biri de Facebook Hesaplarımızı uyarı yapmadan aniden kapatması oldu.Peki bunun ardında nasıl bir gerekçe varda direk hesaplarımıza el konuluyor..

Yeni Haberler

dgfh

Fenerbahçe, Kadıköyde Trabzonspora Diş Geçiremedi 2/2

Geçen hafta Göztepe ile 2/2 berabere kalan Fenerbahçe, bu hafta da 3 puana uzanamadı. 2 kez geriye düşen sarı kanaryalar berberliği penaltı gölüyle kurtardı. Kaleci...
diş protez

ATAMA BEKLEYEN DİŞ PROTEZ TEKNİKERLERİ MAĞDUR

Atama bekleyen diş protez teknikerlerinin sayısı 10 bin i bulmuştur . 2017 yılı içerisinde bu bölüme tahsis edilen kadro sayısı traji komik şekilde teknikerler...
besiktas

Beşiktaş’ın Transfer Gündemim Yoğun Geçiyor / Pepe Gece Geliyor

Transfer sezonunun başlamasıyla elindeki kabrini korumak ve eksik bölgelere transfer yapmak isteyen beşiktaş