Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
AKİL MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Atatürk Mahallesi Sülün caddesi No:21 Ataşehir/İstanbul
  Tel: 02644288025
Fax: 02644288025
Pbx: 02644288025

SORUMLU MÜDÜR

Menekşe SOYDAN
mail: menekşe@habereser.com
gsm: +90 5427734319

EDİTÖRLER

Kadir Kurtay
mail: kadir@habereser.com
gsm:

Emine Sarı

Kıymet Okur

Abdullah Soydan

REKLAM REZERVASYON
reklam@habereser.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
bilgi@habereser.com

HUKUK DANIŞMANI

Asuman YILDIRIM
gsm: +90

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
0264488025

UYARI

“Habereser.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AKİL MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 Habereser.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Habereser.com’a aittir. Habereser.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Habereser.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Habereser.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Habereser.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Habereser.com. However, sometimes the Habereser.com uses third parties to process your information. Habereser.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Habereser.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Habereser.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Habereser.com and its services. When you use Habereser.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Habereser.com cookies section of our full Privacy Policy.