Beşiktaş’ın Transfer Gündemim Yoğun Geçiyor / Pepe Gece Geliyor

0
95

Transfer sezonunun başlamasıyla elindeki kabrini korumak ve eksik bölgelere transfer yapmak isteyen beşiktaş  hem yurtiçinde hem de yurtdışında transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Öncelikle abubakar ve taliska transferlerini bitirmeye çalışıyorum fikret Orman ve Beşiktaş yönetimi halis kanal tekrar kiralanması aksiyonlu kullanarak bir sıkıntıdan kurtulmak için fakat abubakar da yaşanan bonservis sıkıntısı hala aşılamadı. Afrika kupasını kazananlar performansında yükselişe geçen abubakarın kadrosunu daha çok isteyen Şenol Güneş abubakarın takımla devam etmesini istiyor.

Finansal Fair Play kurallarına takılan Beşiktaş bildiğiniz gibi oyuncu satma bonservis ücreti yürüyemiyor bu sene ise tek satılan oyuncu brezilyalı defans oyuncusuydu. Kamerunlu futbolcu menajeri aracılığıyla hem koltuk takımları hem de lorient takımına beşiktaş Kulübü’nün oynamak istediğini kolaylık yapılması gerektiğini iletti.

Fakat iki kulübün beşiktaş’a kolaylık sağlayacağını tam belli değil. Bir taraftan yapan sattığını döndürmeye çalışan fikret Orman Portekizli oyuncu Pepe ile Lizbon’da görüşüp transfer konuş anlaştığı belirtilmekte. Transferin kısa zaman içerisinde açıklanması bekleniyor ve Portekiz’de oyuncu Pepe’nin sözleşme imzaladığı belirtildi. Bu gece istanbula geleceği açıklandı.

Yurtiçinden de birkaç yerli oyuncu almak isteyen Beşiktaş transfer komitesi Gaziantepspor adam erkan kayserispor’dan Deniz türüç transfer etmek istediği söyleniyor. 2017-2018 sezonu hazırlıkları hazırlıklarına başlayan Beşiktaş günde 2 antreman var günü geçiriyor.

Tüm gelişmeleri habereser.com dan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here