Red Bull Leipzig, Bruma İçin Harekete Geçti Pazarlıklar Başladı

0
101

Bruma için Red Bull Leipzig harekete başladı manejerler Galatasarayla görüşüyor. Sıcak saatler yaşanıyor Red bul Ceo sunun Galatasaraylı yöneticiler ile Dursun Özbek’in otelinde görüştükleri iddia ediliyor.

18 milyon euro transfer bedeli istenildiği gelen bilgiler arasında. 2013 2014 sporting Lizbon kulübünden 13 milyon Euro’ya transfer edilen Bruma’nın bu rakamdan daha aşağı bir bedelle satışının düşün ölmediği belirtiliyor.

Transferin gerçekleşmesi durumunda Galatasaray’ın Sporting Lizbon kulübüne herhangi bir transfer ayının ödenmeyeceği belirtildi şu an Dursun Özbek in sahip olduğu Point otelde devam eden görüşmeleri fiyat rakam konusunda bir orta yolun bulunması bekleniyor.

Bildiğiniz gibi Red Bull Leipzig takımı Önümüzdeki sezon şampiyonlar liginden direkt gruplardan başlayacak Çünkü bu sezon Almanya Bundesliga bayern Münih’in ardından 2.  tamamlamıştı iddialı bir kadro hazırlamak isteyen Leipzig takımı Türkiye’de kendini geliştiren bruma’yı transfer etmek istiyor. Detayları ve gelişmeleri Habereser.com dan takip edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here